برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
خوش آمدید

پرده زبرای دو مکانیزم

‎تومان0
         محصول کشور ترکیه و مونتاژ با لوازم مرغوب در ایران            امکان تنظیم نور و رول شدن کامل پرده  در محفظه مخصوص          امکان جمع کردن آستر و تور به طور جداگانه (دو مکانیزم)          امکان...
‎تومان0
         محصول کشور ترکیه و مونتاژ با لوازم مرغوب در ایران            امکان تنظیم نور و رول شدن کامل پرده  در محفظه مخصوص          امکان جمع کردن آستر و تور به طور جداگانه (دو مکانیزم)          امکان نصب به صورت...

پرده زبرای دو مکانیزم 

پرده زبرای دو مکانیزم یا پرده شید دو مکانیزم پرده ای با قابلیت دو منظوره میباشد که سیستم حرکتی این پرده از از دو گیربکس تشکیل شده است که هر گیربکس یک محور را که پرده به آن وصل میباشد را حرکت میدهد.

پرده زبرای دومکنانیزم از دو نوع پارچه تشکیل شده است که یکی از جنس پرده شید که برای کور کردن دید و نما دادن و زیبایی پرده رویی میباشد که مانند آستر پرده عمل میکند تشکیل شده است .

جنس دیگر این پرده که لایه رویی است از جنس تور پلی استر میباشد که تنوع زیاد و طراحی زیبایی در آن به کار برده شده است. در موقعی که از لایه رویی پرده به تنهایی استفاده میشود پرده نمایی نیمه محو دارد در این حالت میتوان هم از نمای زیبای پرده لذت برد و هم از نور بیرون استفاده نمود و در هنگام کشیدن زنجیر پرده شید به سمت پایین نمای پرده رویی کاملا نمایان شده و دید از پشت پنجره کور میشود. در پرده زبرای دو مکانیزم این امکان وجود دارد که حرکت هر کدام از لایه های شید و یا تور را به تنهایی کنترل نمود و در هر قسمت که میخواهید پرده درآن قسمت بایستد.

استفاده پرده زبرای دو مکانیزم

پرده زبرای دو مکانیزم به دلیل نوع طراحی در محیطهای خانگی استفاده بیشتری میشود و دارای طرحهای زیبا و منحصر به فردی جهت زیبایی و پوشش هر قسمت از پنجره خانه مانند آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن میباشد.

به پرده زبرای دو مکانیزم پرده شب و روز و پرده دابل شید هم گفته میشود از جمله طرحهای زیبای این پرده میتوان به طرحهای داماس، گلدوزی و کلاسیک اشاره کرد که زیبایی خاص و شگفت انگیزی به هر قسمت از خانه میدهد.

ادامه مطلب

فهرست


  • پرده زبرا (zebra) به معنی راه راه میباشد . این نوع پرده که از دو بافت تور و پارچه که با فاصله های منظم بافته شده است به صورت دو لایه موازی روی هم قرار گرفته اند. سیستم آن به گونه ای است که شما با کشیدن زنجیری که برای بالا و پایین بردن پرده ساخته شده است استفاده میکنید. با حرکت زنجیر بخش پارچه و تور روی یکدیگر قرار میگیرند و با این حرکت نور و دید از فضای بیرون پنجره به داخل اتاق قابل تنظیم میباشد.


  • برای پرده اتاق خواب باید از پارچه پرده ای مناسبی برای کنترل نور پنجره استفاده نمود برای این کار میتوان از پارچه پرده های ضخیم و یا در صورت استفاده از پرده های نازک مانند پرده حریر از آستر پرده برای کنترل نور استفاده نمود و در صورت نیاز از نور میتوان از چوب پرده اتوماتیک استفاده نمود با این وسیله میتوانید به راحتی و با کشیدن نخی که روی چوب پرده طراحی شده آستر پرده را باز و بسته نمایید و نوری که وارد اتاق میشود را کنترل نمایید. یکی از جدیدترین مدل پرده های اتاق خواب مدل پرده پانچی میباشد این مدل معمولا با پارچه مخمل و پارچه گونی بافت دوخته میشود . از دیگر پارچه پرده های اتاق خواب میتوان بهپرده کتان چاپی هازان اشاره کرد که این پرده بیشتر به صورت مدل پانچی دوخته میشود و تصاویری زیبا به صورت چاپ بر روی پارچه پرده گونی بافت یا مخمل چاپ میشود


  • اصولا پرده ها با ابزار و وسایلی نصب شده اند. لوازم تزیینی پرده که به زیباتر شدن پرده کمک میکند و لوازم دیگر مانند چوب پرده ها که هم انواع تزیینی دارند و هم نگهدارنده پرده ها میباشند . در این بخش میتوانید انواع چوب پرده های ساده ، چوب پرده های چوبی ، گرد و سوسماری با تنوع رنگ های زیاد خریداری نمایید .انواع کتیبه های پلاستیکی و منبت ، انواع میخ پرده و گل پرده و شرابه و سرب پرده در این بخش برای خرید در دسترس شما قرار دارد .

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم