برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
خوش آمدید

پرده پذیرایی

پرده پذیرایی

پس از ورود به منزل با اولین فضایی که مواجه میشوید اتاق پذیرایی است این محیط به دلیل ورود مهمان و جمع خانوادگی باید از اهمیت خاصی برخوردار باشد .

یکی از نقاطی که زیاد در معرض دید میباشد پنجره پذیرایی است که باید پرده زیبا و پوشش مناسبی داشته باشد . به قول عامیانه پرده لباس خانه است .

البته ناگفته نماند که مبلها ، کاغذ دیواری و نوع چیدمان خانه هم تاثیر به سزایی بر زیبایی اتاق پذیرایی دارد .

برای تنظیم نور اتاق پذیرایی و صرفه جویی در انرژی میتوان از آستر پرده استفاده نمود.

آستر پرده زیبایی پرده را دو چندان میکند و به دلیل اینکه آستر پشت پرده قرار  میگیرد و برای دسترسی نور به اتاق پذیرایی باید آستر پرده را با دست کشید چین پرده ها به هم میخورد لذا برای این کار باید از چوب پرده اتوماتیک استفاده نمود این چوب پرده طناب نازکی روی آن طراحی شده که با کشیدن آن به راحتی و بدون به هم  خوردن چین پرده  میتوان نور اتاق را تنظیم نمود .

مدل پرده های پذیرایی

مدل پرده های پذیرایی انواع مختلف دارد که باید طبق رنگ محیط و سایز پنجره مدل پرده ای را که مناسب آن محل میباشد را انتخاب نمود .

در خرید پرده پذیرایی باید دقت لازم انجام شود زیرا شما با هزینه ای که برای خرید پرده انجام میدهید دوست دارید که مناسب ترین و زیباترین پرده پذیرایی  برای منزل شما اجرا و نصب گردد .

ما شما را در این قسمت با جدیدترین مدل پرده های پذیرایی به همراه انواع پارچه های ترک و ... آشنا میکنیم .

یکی از مدلهای پرده پذیرایی مدل پرده سلطنتی میباشد که این مدل در خانه هایی بزرگ که با دکوراسیون سلطنتی طراحی و چیده شده است نصب میگردد. 

این مدلها از جنس پرده مخمل که معمولا از دو لایه بارنگهای مختلف طراحی میشود  برای دکوریهای کنار پرده ، پرده تور و  کتیبه چوبی که برای قسمت بالای پرده به کار برده میشود  دوخته  و نصب میگردند.

پرده های سلطنتی میتوانند زیبایی شگفت انگیز و جلوه خاصی به اتاق پذیرایی احیا کنند .

یکی از انواع تورهای پذیرایی تور قابی است  که به آن تور وی آی پی (vip) هم گفته میشود .

این پرده که میتوان گفت یکی از زیباترین پارچه پرده ای های پذیرایی ایست با قابها یی در اندازه و مدلهای مختلف که در آن قیطون دوزی ، سرمه دوزی و در بعضی از نمونه ها مروارید دوزی هم سده است از جدیدترین انواع تورهای پذیرایی میباشد . 

حریر ساده ترک هم به دلیل سادگی و رنگبندی گوناگون استفاده زیادی میشود.

پارچه حریر ساده یکی از پرده های ارزان میباشد و معمولا کسانی که به هر دلیلی  میخواهند پرده ارزان خریداری نمایند از این جنس پرده استفاده نمایند .

از دیگر اجناس پرده میتوان به پرده های مخمل اشاره کرد که معمولا بیشتر برای دکوریهای کنار پرده استفاده میشود پرده مخمل جنسهای زیادی دارد و در هنر پرده دوزی استفاده زیادی میشود 

پرده مخمل ساده یکی از پر کاربردترین اجناس پرده میباشد که تمام مدلهای مخمل بر روی این جنس طراحی میشود یکی از این طرحها مخمل لب هاشیه گلدوزی میباشد که بر روی لبه های مخمل به صورت نقش و نگار های زیبا با طرحهای مختلف گلدوزی میشود و برای دکوریهای پرده استفاده میشود .

مدل لب هاشیه لیزری نیز از مدلهایی میباشد که از مخمل ساده استفاده میشود در این مدل تکه مخملهایی زیبا و شکل دار که به صورت لیزری بریده شده بر روی پرده مخمل با دستگاه پرس شده و در مدلهای یقه شل و مدل لب هاشیه استفاده میشود .

برای اتاق نشیمن از مدل پرده هایی استفاده میشود که کنترل دید به سهولت انجام شود ازن مدل پرده های نشیمن میتوان به مدل پرده رومن نام برد که با کشیدن زنجیر گیربکس، پرده به صورت لایه لایه و به طور عمودی بالا رفته و میتوان به راحتی از نمای بیرون لذت برد.

پرده زبرا نیز برای اتاق نشیمن استفاده زیادی میشود که در شاخه پرده زبرا در مورد این پرده به شما عزیزان توضیحات لازم ذکر شده است .

پردینه پس از سالها تجربه افتخار دارد در زمینه خرید اینترنتی پرده پذیرایی و کلیه امور مرتبط در فروش پرده با مناسب ترین قیمتها شما عزیزان را راهنمایی و مشاوره نماید .

 

ادامه مطلب
‎تومان43,000 ‎تومان58,000
محصول کشور ترکیه و کاملا وارداتی مناسب به عنوان پرده پذیرایی با هزینه کم امکان دوخت به صورت پلیسه، ساده و پانچی امکان دوخت طبق ابعاد پنجره با زمان کم دارای دو رنگ کرم و قهوه ای مقدار پارچه مصرفی سه برابر مدت زمان...
‎تومان775,000 ‎تومان845,000
دارای رنگبندی و طرحهای مختلف (انتخاب به صورت سلیقه ای) تهیه شده از جنس مخمل ترک به قد سه متر و نیم مناسب برای دکوری پرده پذیرایی برای پنجره های قدی امکان سفارش روی انواع پرده مخمل و سایر اجناس
‎تومان370,000
دوخته شده به صورت یقه شل و آستر کش شده  دارای دکوری مخمل ساده بقل رنگ کرم مناسب برای دکوری پرده پذیرایی و سرمه دوزی شده قابل استفاده حتی برای پنجره هایی با ارتفاع بلند امکان استفاده برای هر دو طرفین پنجره 
‎تومان54,000
محصول کشور ترکیه و کاملا وارداتی امکن فروش به صورت پارچه خام  قابل دوخت به صورت ساده، پلیسه و پانچ زمینه تور دونر و خامه دورزی به صورت سه هاشیه دوخت طبق اندازه و ابعاد سفاشی توسط مشتری
‎تومان350,000 ‎تومان375,000
لیزر شده بر روی مخمل ترک با کیفیت عالی دوخته شده به صورت مدل قیفی  دارای رنگ بندی متنوع  امکان دوخت به صورت جفت یا جهت راست و جپ  امکان تغیر رنگ هاشیه لیزر شده  دارای طرحهای متنوع لیزری
‎تومان78,000
مقاومت بالا و شستشوی آسان  جنس کتان با تراکم بالا محصول کشور ترکیه  دارای هاشیه افقی بسیار زیبا  مناسب برای هتلها ؛ سالنها و منازل دوخت به صورت پلیسه، ساده و پانچی
‎تومان440,000
محصول کشور ترکیه و کانلا وارداتی  گلدوزی شده با نخ کوردون  مقدار مصرفی پارچه 2/1 برابر  عرض هر پلیسه قاب رو 23 سانتیمتر
‎تومان268,000
محصول کشور ترکیه و کاملا وارداتی 2 برابر پارچه به اضای هر یک متر عرض درگاه مخمل دوزی و پایین هاشیه  عرض هر پلیسه قاب رو 26 سانتیمتر

فهرست


  • پرده زبرا (zebra) به معنی راه راه میباشد . این نوع پرده که از دو بافت تور و پارچه که با فاصله های منظم بافته شده است به صورت دو لایه موازی روی هم قرار گرفته اند. سیستم آن به گونه ای است که شما با کشیدن زنجیری که برای بالا و پایین بردن پرده ساخته شده است استفاده میکنید. با حرکت زنجیر بخش پارچه و تور روی یکدیگر قرار میگیرند و با این حرکت نور و دید از فضای بیرون پنجره به داخل اتاق قابل تنظیم میباشد.


  • برای پرده اتاق خواب باید از پارچه پرده ای مناسبی برای کنترل نور پنجره استفاده نمود برای این کار میتوان از پارچه پرده های ضخیم و یا در صورت استفاده از پرده های نازک مانند پرده حریر از آستر پرده برای کنترل نور استفاده نمود و در صورت نیاز از نور میتوان از چوب پرده اتوماتیک استفاده نمود با این وسیله میتوانید به راحتی و با کشیدن نخی که روی چوب پرده طراحی شده آستر پرده را باز و بسته نمایید و نوری که وارد اتاق میشود را کنترل نمایید. یکی از جدیدترین مدل پرده های اتاق خواب مدل پرده پانچی میباشد این مدل معمولا با پارچه مخمل و پارچه گونی بافت دوخته میشود . از دیگر پارچه پرده های اتاق خواب میتوان بهپرده کتان چاپی هازان اشاره کرد که این پرده بیشتر به صورت مدل پانچی دوخته میشود و تصاویری زیبا به صورت چاپ بر روی پارچه پرده گونی بافت یا مخمل چاپ میشود


  • اصولا پرده ها با ابزار و وسایلی نصب شده اند. لوازم تزیینی پرده که به زیباتر شدن پرده کمک میکند و لوازم دیگر مانند چوب پرده ها که هم انواع تزیینی دارند و هم نگهدارنده پرده ها میباشند . در این بخش میتوانید انواع چوب پرده های ساده ، چوب پرده های چوبی ، گرد و سوسماری با تنوع رنگ های زیاد خریداری نمایید .انواع کتیبه های پلاستیکی و منبت ، انواع میخ پرده و گل پرده و شرابه و سرب پرده در این بخش برای خرید در دسترس شما قرار دارد .

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم