محصولات جدید

پرده زبرا 

پرده زبرا

پرده زبرا (zebra) به معنی راه راه میباشد . این نوع پرده که از دو بافت تور و پارچه که با فاصله های منظم بافته شده است به صورت دو لایه موازی روی هم قرار گرفته اند. سیستم  آن به گونه ای است که شما با کشیدن زنجیری که برای بالا و پایین بردن پرده ساخته شده است استفاده میکنید. با حرکت زنجیر بخش پارچه و تور روی یکدیگر قرار میگیرند و با این حرک...

بیشتر
 • پرده زبرای تک مکانیزم
  پرده زبرای تک مکانیزم

  پرده زبرای تک مکانیززم 

  پرده زبرای تک مکانیزم به پرده ای گفته میشود که سیستم حرکتی آن تنها با یک زنجیر کنترل میشود .سیستم حرکتی این پرده زبرا به این صورت میباشد با کشیدن زنجیری که به گیر بکس ریل وصل است پرده به بالا و پایین کشیده شده و درحین جمع شدن پرده در قاب خود و یا در حین کشین پرده رو به پایین جهت پوشاندن پنجره دو لایه پرده پارچه ای زبرا که یک لایه آن تور و لایه دیگر از پارچه میباشد روی هم قرار گرفته و حالت سایه و روشن را ایجاد مینماید.از مزیتهای پرده زبرا میتوان به سیستم حرکتی ساده و رول شدن کامل پرده زبرا در محفظه مخصوص و دسترسی آسان به پنجره جهت باز و بسته کردن آن اشاره نمود.

  طرحهای پرده زبرا

  پرده زبرای تک مکانیزم طرحهای گوناگونی دارد که میتوان با توجه به محیط مورد نظر طرح و رنگی که مناسب آن محیط میباشد را اتخاذ نمود.یکی از طرحهای پرده زبرای تک مکانیزم زبرای طرح چوب میباشد که این پرده از طرحهای ساده پرده زبرا میباشد و کسانی که به پرده های مدل دار و طرح دار علاقه ای ندارند میتوانند از این پرده جهت زیبایی محل مورد نظر خود استفاده نمایند پرده زبرای ساده به عنوان پرده اداری استفاده زیادی میشود و دارای رنگ بندی متنوعی میباشد و میتوان با رنگ هر محیطی آن را ست نمود.

  پرده زبرای گلدوزی از طرحهایی میباشد که بیشترین استفاده آن در منازل میباشد و دارای طرحهای گلدوزی مختلف در تنوع رنگبندی طراحی شده است و میتوان در هر محیطی از خانه آن را به کار برد.

  پرده زبرای سه بعدی یا پرده زبرای سولیت از نمونه زبراهایی میباشد که طرحی طبق آرشیو و یا عکس دلخواه مشتری بر روی این پارچه زبرا چاپ شده و با کشیدن زنجیر پرده رو به پایین تا انتها پرده به صورت پره پره و نردبانی شده که در این حالت طرح پرده به صورت نیمه محو شده و عبور نور از بیرون به داخل میسر میشود و با کشیدن زنجیر پرده به حالت سایه تغییر داده شده و طرح پرده زبرا کاملا نمایان شده و دید از بیرون کاملا کور میشود.

  از دیگر نمونه پرده های تک مکانیزم پرده زبرای چاپی میباشد این پرده به این صورت میباشد که طرحی بر روی پرده زبرای ساده چاپ شده که با توجه به محیط میتوان طرح مورد نظر را از روی آرشیو انتخاب نمود.پرده زبرای کودک از این نمونه پرده ها میباشد که طرحهای کارتونی با رنگها و تنوع طرح زیاد در این نمونه ها دیده میشود.

  پرده زبرای میکس که از مخلوط چند رنگ به صورت بافت و پرده زبرای ساده با تنوع رنگبندی، پرده زبرای پلیسه که به صورت پلیسه های برجسته کوچک طراحی شده است از نمونه پرده زبراهای تک مکانیزم میباشد.

  در اینجا مختصرا از انواع پرده زبراهای تک مکانیزم به شما عزیزان شرح دادیم امیدواریم بتوانیم گامهای مثبتی جهت تصمیم گیری و خرید محصول مورد نظر شما انجام داده باشیم.

 • پرده زبرای دو مکانیزم
  پرده زبرای دو مکانیزم

  پرده زبرای دو مکانیزم 

  پرده زبرای دو مکانیزم یا پرده شید دو مکانیزم پرده ای با قابلیت دو منظوره میباشد که سیستم حرکتی این پرده از از دو گیربکس تشکیل شده است که هر گیربکس یک محور را که پرده به آن وصل میباشد را حرکت میدهد.

  پرده زبرای دومکنانیزم از دو نوع پارچه تشکیل شده است که یکی از جنس پرده شید که برای کور کردن دید و نما دادن و زیبایی پرده رویی میباشد که مانند آستر پرده عمل میکند تشکیل شده است .

  جنس دیگر این پرده که لایه رویی است از جنس تور پلی استر میباشد که تنوع زیاد و طراحی زیبایی در آن به کار برده شده است. در موقعی که از لایه رویی پرده به تنهایی استفاده میشود پرده نمایی نیمه محو دارد در این حالت میتوان هم از نمای زیبای پرده لذت برد و هم از نور بیرون استفاده نمود و در هنگام کشیدن زنجیر پرده شید به سمت پایین نمای پرده رویی کاملا نمایان شده و دید از پشت پنجره کور میشود. در پرده زبرای دو مکانیزم این امکان وجود دارد که حرکت هر کدام از لایه های شید و یا تور را به تنهایی کنترل نمود و در هر قسمت که میخواهید پرده درآن قسمت بایستد.

  استفاده پرده زبرای دو مکانیزم

  پرده زبرای دو مکانیزم به دلیل نوع طراحی در محیطهای خانگی استفاده بیشتری میشود و دارای طرحهای زیبا و منحصر به فردی جهت زیبایی و پوشش هر قسمت از پنجره خانه مانند آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن میباشد.

  به پرده زبرای دو مکانیزم پرده شب و روز و پرده دابل شید هم گفته میشود از جمله طرحهای زیبای این پرده میتوان به طرحهای داماس، گلدوزی و کلاسیک اشاره کرد که زیبایی خاص و شگفت انگیزی به هر قسمت از خانه میدهد.

نمایش 1 - 36 از 36 آیتم
نمایش 1 - 36 از 36 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه 0