محصولات جدید

لوازم جانبی پرده  

لوازم جانبی پرده

اصولا پرده ها با ابزار و وسایلی نصب شده اند. لوازم تزیینی پرده که به زیباتر شدن پرده کمک میکند و لوازم دیگر مانند چوب پرده ها که هم انواع تزیینی دارند و هم نگهدارنده پرده ها میباشند.در خرید لوازم جانبی پرده باید دقت  نمود که از جنس خوبی برخوردار باشند  چرا که وزن پرده ها بر روی چوب پرده ها میباشد و نصب پرده باید اصولی و محکم اجر...

بیشتر
 • قاب پرده
  قاب پرده
 • گل پرده
  گل پرده
 • شرابه یا پرده جمع کن
  شرابه یا پرده جمع کن
 • انواع چوب پرده
  انواع چوب پرده
 • سایر لوازم
  سایر لوازم

  لوازم پرده 

   لوازم پرده از سری ملزوماتی میباشد که برای نصب پرده مورد احتیاج میباشد مرغوب بودن لوازم جانبی پرده یکی از مواردی است که در نصب پرده باید رعایت شود چرا که این پرده ها به این لوازم متصل هستند حلقه های پرده، گیره پرده، هوکس پرده لوازمی هستند که بعد از نصب چوب پرده به این لوازم برای اتصال پرده به چوب پرده نیاز است و حتما باید از مقاومتی بر خوردار باشند که نگهدارنده پرده باشد 

  سرب پرده نیز از لوازمی میباشد که برای سنگین شدن پرده برای زیبا شدن آن کمک مزاعفی میکند که پس از ریختن سرب در پرده میتوان برای تنظیم چینهای پرده از وسیله ای به نام تفنگی تنظیم چین پرده از آن استفاده کرد.

  پایه های چوب پرده نیز باید از استحکام ویژه ای برخوردار باشند چرا که این پایه ها وسیله ای برای اتصال چوب پرده به دیوار میباشد.

  فروشگاه پردینه افتخار دارد با در دسترس گذاشتن انواع لوازم جانبی پرده با جنس مرغوب و قیمت مناسب و خدمات نصب پرده در این زمینه فعالیت داشته داشته باشد امیدواریم که در راستای فروش انواع پرده و لوازم جانبی پرده و خدمات نصب و ارسال برای هموطنان عزیزمان ایفای نقش کنیم.

نمایش 1 - 20 از 20 آیتم
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه 0