برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
خوش آمدید

پرده های هتلی و تالار

‎تومان1,280,000
محصول کاملا وارداتی با کیفیت و تراکم بالا دوخته شده به صورت پانچی و ساده طبق نظر مشتری تحویل فوری و بدون نیاز به نصاب امکان دوخت طبق ابعاد فرمایشی دارای رنگ بندی متنوع  ارسال به تمام نقاط 
‎تومان1,280,000
محصول کاملا وارداتی با کیفیت و تراکم بالا تحویل فوری و بدون نیاز به نصاب امکان دوخت طبق ابعاد فرمایشی دوخته شده به صورت پانچی  دارای رنگ بندی متنوع  ارسال به تمام نقاط 
‎تومان472,000
محصول کاملا وارداتی با کیفیت و تراکم بالا تحویل فوری و بدون نیاز به نصاب سفارش طبق ابعاد فرمایشی دوخته شده به صورت پانچی  دارای رنگ بندی متنوع  ارسال به تمام نقاط 
‎تومان0
تشکیل شده از دو لایه پرده در طرحهای مختلف دارای تنوع رنگ بندی و اجناس مختلف امکان اعزام کارشناس به محل جهت بازدید و ارسال نمونه  دوام و کیفیت بالا با قیمت مناسب و ارزان
‎تومان0
دارای رنگبندی متنوع و دوخت پانچی امکان جمع شدن کامل پرده جهت تنظیم نور و دید دارای جنس مقاوم و دوام بالا  امکان نصب نمونه جهت تصمیم گیری برای هتلهای واقع در تهران
‎تومان0
انواع پرده های تالاری جدید همراه با مدلهای روز  پرده های ورودی هتل با طراحی و مدلهای متفاوت  پرده های اتاق عقد با مدلهای مناسب و شیک  طراحی پرده سن جهت نما و زیبایی بیشتر
‎تومان140,000
دوخته شده به صورت پانچی با رنگ سلیقه ای  دارای عرض 145 سانتیمتر عرض پارچه و قد 2 تا 3 متر (قابل تغییر) دارای سرب رایگان جهت رضایتمندی مشتری دارای بست پشت پانچ جهت تنظیم چین پرده  امکان دوخت...
‎تومان158,000
مقاومت بالا و شستشوی آسان  جنس کتان با تراکم بالا محصول کشور ترکیه  دارای هاشیه افقی بسیار زیبا  مناسب برای هتلها ؛ سالنها و منازل دوخت به صورت پلیسه، ساده و پانچی

پرده هتلی

شاید تا کنون برای شما پیش آمده باشد که به شهر یا کشوری سفر کنید و نیاز به جایی برای استراحت پیدا کنید و سری به هتل

هتلها محلی برای پذیرایی و اقامت موقت میباشندکه میهمانها برای استفاده از مکانهای گردشگری زیارتی سیاحتی و سفرکاری به این مکان رجوع میکنند.

زیبایی هتلها و کیفیت غذا و قیمت مناسب سوئیت از جمله ویزگیهای برتر یک هتل میباشد.

از آنجا که کار تخصصی ما در مورد پرده های هتلی میباشد میپردازیم به بحث و توضیح در مورد مدل پرده های هتلی و تالاری به همراه معرفی اجناسی که برای این مدل پرده ها استفاده میشود :پرده های هتلی یکی از مهمترین موارد تزئینی برای هتل میباشد و به زیباتر شدن این محیط کمک مزاعفی میکند.

پرده های هتلی به علت ورود و جذب میهمان باید از ویزگیهای خاصی برخوردار باشد این پرده ها علاوه بر زیبایی باید محیطی آرام و دلپذیر را برای میهمان به وجود آورد .

مدل پرده هتلی باید به گونه ای باشد که هم جنبه تزئینی داشته باشد و هم طوری باشد که بتوان نور اتاق برای استراحت میهمان به راحتی فراهم سازد.

از نمونه مدل پرده های هتلی میتوان به+ اشاره کرد این مدل به این صورت میباشد که یک حریر یا تور برای تزئین پرده و لطیف کردن محیط به همراه آستر به عنوان پرده روز و از پارچه ای ضخیم تر برای لایه رویی که مواقع استراحت بتوان فضای اتاق را تاریک کرد استفاده میشود.لایه رویی معمولا از پارچه مخمل و پارچه شنل استفاده میشود که از نفوذ نور به اتاق جلوگیری  میکند.پارچه ضخیمی که برای لایه رویی استفاده میشود به دو قسمت مساوی تقسیم شده و توسط گل پرده به سمت دیوار جمع شده در این حالت که حالت روز است پرده توری که برای تزئین و زیباتر شدن اتاق به کار برده شده نمایان است و قشنگی خاصی به اتاق میدهد و در مواقع استراحت میتوان به مدل شب تغییر داد و شرابه یا کمر پرده ای را که برای جمع کردن پرده ضخیم به کار برده شده است را رها کرد و اتاق را تاریک کرد.

از نمونه پارچه های دیگر که میتوان اتاق را تاریک کرد پارچه بلک اوت است این پارچه خاصیت ضد نور دارد و میتوان به عنوان آستر پرده استفاده کرد و در مواقع استفاده از نور بیرون میتوان آن را با دست یا چوب پرده اتوماتیک به کنار کشید.

پرده کتان ژوردار از نمونه پارچه های پرده ای برای هتل میباشد که میتوان از این پارچه پرده ای به عنوان پرده برای هتل استفاده نمود.کتان ژور دار به خاطر زیبایی و دوام در مدل پرده های هتلی استفاده زیادی میشود.این نمونه بر روی پرده کتان است و رمانی لطیف به صورت افقی در آن طراحی شده است .

پارچه پرده شانل یا شنل هم برای لایه رویی و دکوریهای پرده میتوان استفاده کرد این نمونه جنس تقریبا یکی از نمونه پرده های ارزان هتلی میباشد و به خاطر ضخیم بودن آن به عنوان دکور پرده و لایه های رویی پرده استفاده میشود.از نمونه پرده های هتلی میتوان به پرده حریر و تور گل دار هم اشاره نمود .

یکی دیگر از مدل پرده های هتلی مدل پرده پانچی است این مدل را میتوان با پارچه مخمل و یا مخمل گل دار اجرا و نصب نمود.

پرده لابی

میپردازیم به بخش دیگری از هتل که میهمان هنگام ورود به هتل با این فضا مواجه میشود بله درست است لابی اولین بخش از هتل هنگام ورود و آخرین بخش هنگام خروج و هک شدن خاطراتی زیبا از هتل و دیدن مکانهای زیارتی و سیاحتی که روی ذهن میهمان نقش میبندد .

این بخش از هتل بیشترین محل عبور و مرور میهمان است و محلهایی برای انتضار؛ نشستن و با هم بودن در لابی طراحی شده است. پرده های لابی این محیط را به طور شگفت انگیزی زیبا و دلنشین میکند .

مدل پرده های لابی ظاهری شبیه مدل پرده های پذیرایی دارند منتها با کمی تفاوت که از مدل پارچه های ساده تری در آن استفاده میشود تا حالت هتلی و مجلسی تری داشته باشند.

میپردازیم به مختصر شرحی در مورد چگونگی تزئین سالنها و تالارها با پرده : تالارها محلی هستند برای پذیرایی و دعوت جمعی از فامیل و دوستان برای مناسبتهای ویزه مانند عروسی ؛ میهمانی و مناسبتهای دیگر .

پرده های تالار بخش مهمی از دکوراسیون تالار به شمار میرود و به خاطر وسیع بودن فضا پرده های تالار در معرض دید زیادی قرار دارند و تاثیر زیادی بر روی بازدید کنندگان میگذارد.

مدل پرده های تالار را میتوان از روی رنگ رومیزی و صندلیهای غذاخوری تالار ست نمود این کار هارمونی رنگ زیبایی به تالار میدهد .

برای پرده های سالنی و تالاری میتوان از نمونه مدلهای دکوری دار استفاده نمود و از کتیبه پرده (قاب چوبی) برای تزئین بیشتر استفاده نمود . تورهای گل دار؛ کتان زور دار ؛ انواع مخمل و پرده شانل از نمونه پارجه هایی است که میتوان برای مدل پرده هی تالاری و سالنی استفاده نمود .

برای مشاوره و خرید پرده تالاری و هتلی و دیگر امور مرتبط به پرده های تزئینی میتوانید از شرکت پردینه که پس از سالها تجربه کاری این بار در فروش اینترنتی پرده شروع به فعالیت نموده نموده تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب

فهرست


  • پرده زبرا (zebra) به معنی راه راه میباشد . این نوع پرده که از دو بافت تور و پارچه که با فاصله های منظم بافته شده است به صورت دو لایه موازی روی هم قرار گرفته اند. سیستم آن به گونه ای است که شما با کشیدن زنجیری که برای بالا و پایین بردن پرده ساخته شده است استفاده میکنید. با حرکت زنجیر بخش پارچه و تور روی یکدیگر قرار میگیرند و با این حرکت نور و دید از فضای بیرون پنجره به داخل اتاق قابل تنظیم میباشد.


  • برای پرده اتاق خواب باید از پارچه پرده ای مناسبی برای کنترل نور پنجره استفاده نمود برای این کار میتوان از پارچه پرده های ضخیم و یا در صورت استفاده از پرده های نازک مانند پرده حریر از آستر پرده برای کنترل نور استفاده نمود و در صورت نیاز از نور میتوان از چوب پرده اتوماتیک استفاده نمود با این وسیله میتوانید به راحتی و با کشیدن نخی که روی چوب پرده طراحی شده آستر پرده را باز و بسته نمایید و نوری که وارد اتاق میشود را کنترل نمایید. یکی از جدیدترین مدل پرده های اتاق خواب مدل پرده پانچی میباشد این مدل معمولا با پارچه مخمل و پارچه گونی بافت دوخته میشود . از دیگر پارچه پرده های اتاق خواب میتوان بهپرده کتان چاپی هازان اشاره کرد که این پرده بیشتر به صورت مدل پانچی دوخته میشود و تصاویری زیبا به صورت چاپ بر روی پارچه پرده گونی بافت یا مخمل چاپ میشود


  • اصولا پرده ها با ابزار و وسایلی نصب شده اند. لوازم تزیینی پرده که به زیباتر شدن پرده کمک میکند و لوازم دیگر مانند چوب پرده ها که هم انواع تزیینی دارند و هم نگهدارنده پرده ها میباشند . در این بخش میتوانید انواع چوب پرده های ساده ، چوب پرده های چوبی ، گرد و سوسماری با تنوع رنگ های زیاد خریداری نمایید .انواع کتیبه های پلاستیکی و منبت ، انواع میخ پرده و گل پرده و شرابه و سرب پرده در این بخش برای خرید در دسترس شما قرار دارد .

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم