پرده پانچ چاپی هازان طرح شکوفه کد k1-311

C1-411

جدید

 • امکان دوخت طبق ارتفاع پنجره
 • عرض 145 سانتی متر ، ارتفاع به سفارش مشتری تا 3 متر
 • فروش به صورت همکار و مصرف کننده
 • نصب راحت و بدون نیاز به گیره پرده
 • دوخته شده به صورت پانچی و رنگ پانچ سلیقه ای
 • قابلیت چاپ روی پرده مخمل، ساتن و پارچه هازان
 • دوخت به صورت پانچی و دوخت ساده
 • دارای سرب رایگان جهت بهتر ایستادن پرده

برای دیدن تمامی مدل های چاپی به کانال [email protected] مراجعه کنید.

جزییات بیشتر

380,000 تومان

380,000 تومان به ازای دو پنل دوخته شده
 
بررسی تخصصی

 

شرکت پردینه در زمینه تولید انواع طرح های پرده چاپی هازان فعالیت می کند که پرده پانچ چاپی هازان طرح شکوفه یکی از انواع طرح های این نوع پرده می باشد. خانم های خوش سلیقه می توانند با خرید و نصب این طرح پرده هازان زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه خود ببخشند.

پرده پانچ چاپی هازان طرح  شکوفه

شرکت پردینه در زمینه تولید و دوخت پرده چاپی هازان فعالیت می کند و یکی از موفق ترین شرکت های تولیدی پرده چاپی هازان می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت پردینه نمونه ای از طرح های مختلف این نوع پرده را مشاهده نمایید. شرکت پردینه تمام تلاش و سعی خود را در تولید مرغوب ترین جنس پرده به کار می برد و این تلاش روز افزون شرکت پردینه توانسته است رضایت و توجه عموم افراد را به سوی خود جلب کند. خانم هایی که علاقه بسیاری به مدرن و لوکس بودن دکوراسیون داخلی خانه خود دارند می توانند با انتخاب پرده چاپی هازان دکوراسیونی بی نظیر و لوکس را به منزل خود هدیه کنند. پرده چاپی هازان در انواع طرح های مختلف تولید می شود که شما می توانید با توجه به طراحی منزل خود طرح مناسبی را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. پرده پانچ چاپی هازان طرح شکوفه از جمله پرتقاضاترین و پرفروش ترین انواع پرده هازان می باشد که توسط شرکت پردینه تولید و به مصرف می رسد.

خرید پرده پانچ چاپی هازان طرح شکوفه

اگر شما نیز در فکر ایجاد تغییرات چشمگیری در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود هستید می توانید در جهت خرید پرده پانچ چاپی هازان طرح  شکوفه اقدام کنید این طرح پرده برای استفاده در اتاق خواب ها و یا پذیرایی بسیار گزینه مناسبی می باشد که شرکت پردینه با ارائه قیمت های بسیار مناسب و ایده آل در زیبایی منزل شما سهم به سزایی را به عهده دارد. برای خرید  پرده چاپی هازان طرح  شکوفه می توانید ابتدا به صورت آنلاین در وب سایت های مربوطه نمونه ای از این طرح را مشاهده و پس از پسند و مورد تایید بودن اقدام به خرید نمایید. 

 

شرکت پردینه در زمینه تولید انواع طرح های پرده چاپی هازان فعالیت می کند که پرده پانچ چاپی هازان طرح  شکوفه یکی از انواع طرح های این نوع پرده می باشد. خانم های خوش سلیقه می توانند با خرید و نصب این طرح پرده هازان زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه خود ببخشند.

پرده پانچ چاپی هازان طرح شکوفه

شرکت پردینه در زمینه تولید و دوخت پرده چاپی هازان فعالیت می کند و یکی از موفق ترین شرکت های تولیدی پرده چاپی هازان می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت پردینه نمونه ای از طرح های مختلف این نوع پرده را مشاهده نمایید. شرکت پردینه تمام تلاش و سعی خود را در تولید مرغوب ترین جنس پرده به کار می برد و این تلاش روز افزون شرکت پردینه توانسته است رضایت و توجه عموم افراد را به سوی خود جلب کند. خانم هایی که علاقه بسیاری به مدرن و لوکس بودن دکوراسیون داخلی خانه خود دارند می توانند با انتخاب پرده چاپی هازان دکوراسیونی بی نظیر و لوکس را به منزل خود هدیه کنند. پرده چاپی هازان در انواع طرح های مختلف تولید می شود که شما می توانید با توجه به طراحی منزل خود طرح مناسبی را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. پرده پانچ چاپی هازان طرح  شکوفه از جمله پرتقاضاترین و پرفروش ترین انواع پرده هازان می باشد که توسط شرکت پردینه تولید و به مصرف می رسد.

خرید پرده پانچ چاپی هازان طرح گل صورتی

اگر شما نیز در فکر ایجاد تغییرات چشمگیری در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود هستید می توانید در جهت خرید پرده پانچ چاپی هازان طرح  شکوفه اقدام کنید این طرح پرده برای استفاده در اتاق خواب ها و یا پذیرایی بسیار گزینه مناسبی می باشد که شرکت پردینه با ارائه قیمت های بسیار مناسب و ایده آل در زیبایی منزل شما سهم به سزایی را به عهده دارد. برای خرید  پرده چاپی هازان طرح شکوفه می توانید ابتدا به صورت آنلاین در وب سایت های مربوطه نمونه ای از این طرح را مشاهده و پس از پسند و مورد تایید بودن اقدام به خرید نمایید. 

نوشتن دیدگاه

پرده پانچ چاپی هازان طرح شکوفه کد k1-311
 • امکان دوخت طبق ارتفاع پنجره
 • عرض 145 سانتی متر ، ارتفاع به سفارش مشتری تا 3 متر
 • فروش به صورت همکار و مصرف کننده
 • نصب راحت و بدون نیاز به گیره پرده
 • دوخته شده به صورت پانچی و رنگ پانچ سلیقه ای
 • قابلیت چاپ روی پرده مخمل، ساتن و پارچه هازان
 • دوخت به صورت پانچی و دوخت ساده
 • دارای سرب رایگان جهت بهتر ایستادن پرده

برای دیدن تمامی مدل های چاپی به کانال [email protected] مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(0)

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

30 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0